Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

O společnosti

PŘEDSTAVUJEME REALITNÍ KANCELÁŘ INSTINKT REALITY

Realitní společnost INSTINKT REALITY s.r.o. vznikla spojením odborníků v oboru obchodu s nemovitostmi s cílem poskytovat svým klientům profesionální realitní, finanční a právní služby. Respekt k přání zákazníka a maximální ochota vyhovět veškerým požadavkům jsou pro nás základní obchodní prioritou. S naprostou pokorou si uvědomujeme, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu Čechů záležitostí přinejmenším stresovou a že bezproblémový a finančně bezpečný průběh je jejich základním požadavkem. Především proto řešíme potřeby každého klienta individuálně a na každý obchodní případ dohlížíme až do jeho úplného dokončení.

Jsem si vědom, že v prostředí českého realitního trhu, kde slovo „realitka“ důvěru rozhodně nevyvolává, není jednoduché uspět. Zároveň jsem si však jistý, že pokud se obklopíte lidmi, kteří svou práci mají rádi, v jejichž schopnosti věříte a oni věří vaší vizi, můžete společně mnoho zákazníků přesvědčit, že obchod s realitami je nejenom tvrdý a nekompromisní boj, ale i ring, kde se hraje vždy férově a vše začíná a končí podáním ruky. Proto Vám mohu s jistotou říci, že pokud se s některým z obchodníků spolupracujících s INSTINKT REALITY s.r.o. setkáte osobně, ručím Vám svým jménem i jménem své společnosti za jejich solidní a férové jednání.

JUDr. Oldřich Platil
jednatel a generální ředitel společnosti
člen dozorčí rady Realitní komory České republiky

 

[Přeskočit navigaci]

Jsme dlouholetými řádnými členy

Realitní komora


Naše společnost a všichni pracovníci jsou pojištěni u České podnikatelské pojišťovny a.s., na odpovědnost za škody způsobené při výkonu realitní činnosti.

Novinky