Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Chci pronajmout nemovitost

Často se setkáváme s dotazy našich klientů a nejenom od nich, které se týkají služeb, jež je schopna nebo dokonce povinna realitní kancelář zajistit pro své klienty v rámci provize. Mezi veřejností, ale mnohokrát i v médiích zaznívá názor, že realitka je „žába na prameni“, která parazituje na neznalosti občanů a účtuje provizi prakticky za nic.

Chápeme to! V zemi, kde se po několik desetiletí prodávaly statky, chalupy a stodoly v hospodě u piva a kde vrcholem realitního obchodu byla dvanáctinásobná směna dr. Radosty ve Smoljakově filmu Kulový blesk je i dnes pojem „realitní makléř“ spíše přídomkem pro někoho, kdo si přivydělává pouze předáváním kontaktu mezi stranami. Skutečnost je však alespoň v případě INSTINKT REALITY s.r.o. zcela odlišná.

Každý měsíc změníme bydlení desítkám klientů. Aby nájemní vztah fungoval na 100 %, je nutné hned od počátku nastavit jasné podmínky a tím i podpořit důvěru mezi pronajímatelem a nájemcem. A to bohužel nejde bez důkladného prověření zájemce o pronájem. Využíváme moderních softwarů a obsáhlých databází, které nám umožňují včas odhalit problémového nájemníka. I proto dosud ani jeden z našich nájemců neskončil před soudem kvůli dluhu na nájemném.

         

>> Zadejte BEZPLATNĚ pronájem do nabídky <<

ZKUŠENÝ OSOBNÍ MAKLÉŘ 24/7

Každý se chlubí pochybnými certifikáty. My vám však přidělíme obchodníka, který se dlouhodobě věnuje výhradně pronájmům a který vám bude neustále k dispozici.

Do 24 hodin od 1. kontaktu se s vámi osobně přímo na nemovitosti setká makléř, který vás bude celým průběhem transakce provázet.

Makléř provede tržní analýzu na základě stavu nemovitosti, lokality, aktuální poptávky, a projedná s vámi dosažitelnou cenu nájmu a časový horizont vyhledání nájemce.

Váš osobní makléř vás bude pravidelně informovat o stavu, ve kterém se obchod nachází, vyslechne a zodpoví vaše dotazy. Tato zpětná vazba probíhá až do vyhledání nájemce nebo ukončení nabídky.

Všem našim klientům nabízíme jedinečnou aplikaci MAKLÉŘ 24/7, díky které můžete ve vašem soukromém klientském účtu nonstop sledovat, co se děje s nabídkou vaší nemovitosti. Uvidíte zde každou prohlídku, změnu ceny, dotazy zájemců atd. Jedná se o službu, kterou nenabízí žádná jiná realitní kancelář.

Prohlídky se uskutečňují vždy za přítomnosti osobního makléře, nikdy neposíláme zájemce na prohlídku bez nás. Snažíme se tak ochránit především váš majetek.

MAXIMÁLNÍ INZERTNÍ PODPORA

Vyvěsit nemovitost na internet nestačí. Pracujeme s databázemi nájemců, pracujeme se sociálními sítěmi a masivně inzerujeme nejen na internetu, ale i v lokálních a celorepublikových tištěných mediích

Vaše nemovitost se okamžitě objeví na 5 nejnavštěvovanějších placených realitních serverech, jako jsou například Sreality.cz, RealityIDNES.cz, Českéreality.cz, RealHit.cz atd., Dále pak na dalších více jak šedesáti realitních portálech.

Trendem dnešní doby jsou bezesporu sociální sítě. Máme k dispozici kanály pro prezentaci vaší nemovitosti na populárních sítích s obrovskou návštěvností jakými jsou Facebook, Instagram a YouTube.

Nezapomíname na tradiční lokální podporu prodeje v podobě opatření nemovitosti plachtou a roznosem letáků s nabídkou vaší namovitosti v lokalitě pronájmu.

STRIKTNÍ NÁJEMNÍ SMLOUVY

Nový občanský zákoník zcela změnil nájemní vztahy. S našimi smlouvami budete chráněni před neplatiči a podvodníky.

Nájemní smlouvy jsou vyhotoveny na míru každému nájemnímu vztahu. Pečlivě sledujeme vývoj judikatury v nájemních vztazích a na základě těchto soudních rozhodnutí pravidelně aktualizujeme naše smlouvy.

U každého nájemce prověřujeme registry neplatičů a problémových nájemníků. Dokážeme vám narovinu říci, koho si do bytu nepouštět. Aktuálně prověřujeme tyto registry:

  • Centrální evidence exekucí (CEE) - Veřejný seznam, který je veden, provozován a spravován Exekutorskou komorou České republiky. K dubnu 2017 eviduje 919 tisíc osob a 4,509 miliónů exekucí.
  • Insolvenční rejstřík - Známe všechny dlužníky, proti kterým bylo v posledních 6 letech zahájeno insolvenční řízení. Informace ověřujeme online.
  • Úřední deska soudních exekutorů - Soudní exekutoři si vedou svoje veřejné úřední desky, kde vyvěšují dokumentaci k jednotlivým případům. Víme tak o každé osobě, jejíž jméno je zde zvěčněno.
  • Veřejné dluhy u VZP - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě Všeobecné zdravotní pojišťovny jsou to dlužníci s dluhem 300 000 Kč a více.
  • Veřejné dluhy u ZP MV ČR - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra jsou to dlužníci s dluhem 100 000 Kč a více.
  • Trvalé bydliště na magistrátu - Každý člověk si může zapsat trvalé bydliště na magistrát a s tím může být spojena jeho vyšší rizikovost. Znáte všechny adresáty magistrátů v ČR? Dali jsme si tu práci a všechny adresy prověřujeme.
  • Hledané osoby Policií ČR - Prověřujeme kompletní a aktuální databázi přímo u Policie ČR. Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

V den, který je určen pro předání nemovitosti nájemci, přijede váš osobní makléř s předávacím protokolem a opíše čísla a odečte stavy všech měřičů připojených k nemovitosti, dále vyhotoví soupis předávaných movitých věcí a počet klíčů k nemovitosti případně zaznamená také zjištěné závady.

Na základě Vašeho podpisu formulářů či plné moci zajistíme převod energií (elektřina, plyn) na nájemce. Jedná se o nejbezpečnější způsob jak se vyhnout nedoplatkům. Vše zajistíme my a vy nemusíte nikde stát fronty.

Nastane-li problém s námi vyhledaným nájemníkem, vyřešíme ho bez vaší účasti.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI

Pro maximální snížení rizika spojeného s pronájmem nemovitosti vaše nájemce pojistíme pro případ škody způsobené na vašem majetku (vytopení, požár, poškození vybavení atd.)

Pojištění odpovědnosti je součástí zpoplatněné služby "Správa nájemního vztahu RENTA 365".

Více o o službě RENTA 365 se dozvíte na www.renta365.cz

 

[Přeskočit navigaci]

Jsme dlouholetými řádnými členy

Realitní komora


Naše společnost a všichni pracovníci jsou pojištěni u České podnikatelské pojišťovny a.s., na odpovědnost za škody způsobené při výkonu realitní činnosti.

Novinky