Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Kontakty - kde nás najdete

SÍDLO SPOLEČNOSTI


INSTINKT REALITY s.r.o.
Plzeň - Jižní Předměstí,
Tylova 530/42, PSČ 301 00

IČ: 24674893
DIČ: CZ24674893

Spisová značka C 28379 vedená
u Krajského soudu v Plzni

RK Praha

INSTINKT REALITY s.r.o 
5. května 48, 140 00 Praha 4 - Nusle

800 73 73 03
praha@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Plzeň

INSTINKT REALITY s.r.o 
Tylova 42, 30100 Plzeň

800 73 73 09
plzen@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Klatovy

INSTINKT REALITY s.r.o 
Vídeňská 188, 33901, Klatovy

800 73 73 09
klatovy@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Kladno

INSTINKT REALITY s.r.o 
Suchardova 513, 272 01, Kladno

800 73 73 03
kladno@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Rokycany

INSTINKT REALITY s.r.o 
Míru 16, 33701 Rokycany

800 73 73 09
rokycany@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Kralovice

INSTINKT REALITY s.r.o 
B. Němcové 44, 33141 Kralovice

800 73 73 09
kralovice@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Mariánské Lázně

INSTINKT REALITY s.r.o 
Tepelská 551/5, 35301 Mariánské Lázně

800 73 73 09
mar.lazne@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Mladá Boleslav

INSTINKT REALITY s.r.o 
17. listopadu 1383, Mladá Boleslav

800 73 73 09
mlboleslav@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Písek

INSTINKT REALITY s.r.o 
Nádražní 1449, 39701 Písek

800 73 73 03
pisek@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Příbram

INSTINKT REALITY s.r.o 
U Nemocnice 85, 26101 Příbram

800 73 73 03
pribram@instinkt-reality.cz

Detail pobočky

RK Rakovník

INSTINKT REALITY s.r.o 
Poštovní 42, 26901, Rakovník

800 73 73 09
rakovnik@instinkt-reality.cz

Detail pobočky
Novinky