Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Prodej bytu, Slovany, Plzeň

Vážený pane Seidle,

před delší dobou jsme se s manželkou rozhodli prodat náš byt v Plzni na Slovanech. Z toho důvodu jsme oslovili jistou realitní kancelář v Plzni a doufali jsme, že v této lokalitě nebude prodej bytu problém. Proto jsme s onou realitní kanceláří podepsali exklusivní smlouvu na tři měsíce. Realitní kanceláří jsme byli ujištěni, že Slovany jsou skutečně jednou z nejžádanějších lokalit v Plzni a prodej nebude trvat dlouho. Již po měsíci jsme začali nervóznět, protože realitní kancelář žádného klienta nepřivedla, ba co víc – bez našeho vědomí snížila cenu bytu o 100 tisíc Kč. No, nebudeme to protahovat, za celé tři měsíce jsme měli v bytě dva zájemce. Bylo slíbeno, že se ozvou – pochopitelně se neozvali, agentka realitní kanceláře ani neměla zájem je kontaktovat a nějakým způsobem vyjednávat. Proto bylo logickým závěrem, že jsme smlouvu po těchto třech měsících absolutně neprofesionálního přístupu neprodlužovali.

A pak přišla řada na Vaši realitní kancelář, respektive přímo na Vás. Už při prvním jednání bylo naprosto jasné, že máte o trhu s nemovitostmi přehled, víte, co je jak a kde žádané, jaké jsou kde ceny. Prostě přístup přesně podle našich představ. I zde ale přišlo překvapení, naštěstí pozitivní – během necelého prvního týdne čtyři návštěvy zájemců a již po čtyřech pracovních dnech bylo prodáno. K tomu perfektní prodejní servis, zařízení veškerého „papírování“.

Dovolte, abychom Vám (a samozřejmě celému kolektivu Instinkt reality s r.o.) maximálně poděkovali za profesionální přístup, ze kterého by si všechny ostatní realitní kanceláře měli brát příklad!

Ještě jednou díky a přejeme mnoho úspěchů jak osobních, tak pracovních!

manželé Karlovských

Prodej bytu, Slovany, Plzeň  č.1

Zpět na seznam

Novinky