Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Koupě bytu s břemeny a exekucí, Plzeň

Dobrý den,

reaguji na Váš dopis z 8.12. 2014 a pokusím se subjektivně zhodnotit Vaši práci a služby vaší společnosti v případě našeho nákupu bytu. Věřím, že mé hodnocení bude zároveň objektivní, tak jak požadujete.

Vzhledem k tomu, že jsme ještě před nákupem bytu u vaší společnosti využili několik jiných RK v Plzni v případech prodeje či nákupu nemovitostí, myslím si, že mohu porovnávat. V tomto srovnání se jeví Vaše činnost a služby vaší RK jako nejlepší a zároveň se konečně naplnily naše představy o činnosti RK.

Navíc byt, který jsme u vás kupovali, byl zatížen několika břemeny, které bylo nutno před prodejem na katastru nemovitostí odstranit (přiznávám, že jsem byl po zjištění toho, jak je byt zatížen trochu pesimistou, ale mé obavy se Vám podařilo rozptýlit a vše dopadlo k naší spokojenosti). Toto ty ostatní RK dělat nemusely a svou činnost měly jednodušší.

Děkujeme za profesionální přístup, za dodržení dohodnutých termínů a za to, že jste vyhověli naším požadavkům.

Velice rád, jestliže se mi ta možnost naskytne, doporučím Vás osobně tomu, kdo o prodej či koupi nemovitosti projeví zájem.

Zároveň chci popřát Vám a Vašim spolupracovníkům příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2015 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

Batík Josef

Zpět na seznam

Novinky