Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Pronájem bytu, Plzeň

Dobrý den pane Seidle,

 

tímto bych Vám chtěl poděkovat za skvělou spolupráci při hledání vhodného bytu pro mě, mou přítelkyni a další 2 spolubydlící v Plzni na konci května 2016.

 

Při výběru vhodného bytu tak, aby byli všichni moji spolubydlící spokojeni, jsem dal na Vaše doporučení, že s majiteli bytového domu již spolupracujete delší dobu a dosud se nevyskytli žádné problémy v jednání. Zprostředkování setkání s majiteli, prohlídka bytu a domluvení postupu, jak bude probíhat komunikace, pokud budeme mít o pronájem zájem, proběhla velmi profesionálně a věcně. Od té doby se z bytu rázem stal favorit k nastěhování, ostatní prohlídky jiných nabízených bytů už nedosahovaly úrovně Vámi nastavené laťky v jednání a prezentaci silných a slabých stránek konkrétního bytu.

 

Po konzultaci s ostatními jsme se téhož dne, kdy se konala prohlídka, rozhodli pro Vámi nabízený byt. Od té doby probíhalo vše profesionálně, rychle a bez problémů. Obzvlášť oceňuji Vaši domluvu s majiteli o dřívějším předání bytu, 3 dny před koncem června tak, abychom mohli postupně odstěhovat náš nábytek z předchozího bytu, kde nám k poslednímu červnu končila smlouva. Od nového měsíce, 1. července, jsme se díky Vám již v novém bytě cítili jako doma a mohli si bezstarostně užít prázdninové dny. Zprostředkování převodu energií proběhlo v pořádku a vstřícné jednání majitelů probíhá přesně, jak jste předeslal, na základě Vašich zkušeností.

 

Děkuji Vám za profesionální přístup, férové jednání, a pokud bude někdo z mého okolí poptávat služby realitního makléře, určitě Vás doporučím.

 

S pozdravem, Matěj Kvapil

Pronájem bytu, Plzeň č.1

Zpět na seznam

Novinky