Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Online kalkulátor provize 

   Když jsme na začátku roku 2016 přišli s nápadem jasně a do poslední koruny nacenit provizi naší realitní kanceláře tak, aby si každý klient dopředu mohl zjistit, jaké služby a za jakou cenu získá, vyvolalo to mezi konkurencí a kolegy z branže vlnu nevole. Nejčastěji jsme slýchali, že si „podřezáváme větev“, protože se připravíme o možnost tzv. „ladit provizi“ na konkrétního klienta. Dále pak, že nás bude konkurence cenově likvidovat, protože se vždy najde někdo, kdo to udělá levněji. Zkrátka jsme slyšeli…neblbněte, provize se má, pokud možno, tajit do poslední chvíle.

   A my Vám dnes s hrdostí představujeme unikátní nástroj pro online výpočet provize, který žádná realitní kancelář v ČR nepoužívá. A ostatním vzkazujeme: Nechceme skrývat žádné poplatky a ohýbat provizi podle toho, kdo se na nás obrátí, jak je dosud na českém realitním trhu zvykem. Máme jednotné a transparentní podmínky pro všechny. A hrozby, že bude konkurence levnější, se nebojíme, protože podstatné je, jaké služby klient za své peníze dostane. My si za našimi službami 100 % stojíme, a proto poskytujeme 12 měsíční záruku na kvalitu našich služeb.

   Nadále samozřejmě platí, že nikdy nepožadujeme platbu či zálohu na provizi předem. Fakturu vystavujeme klientovi vždy až po definitivním konci úspěšné transakce. V opačném případě jsou naše služby bezplatné.

   Můžete se spolehnout, že ceny v našem online kalkulátoru jsou konečné, neúčtujeme žádné další poplatky.

 

Spočítejte si do koruny provizi naší kanceláře online a bez čekání. Zjistíte také kompletní rozsah služeb, které v rámci provize získáte. A nepřehlédněte jedinečnou letní slevu.

Informace o nemovitosti
Zadejte okres kde se nemovitost nachází

Je nutné spolu s prodejem vypořádat práva třetích osob (zástavní práva, věcná břemena, exekuce)?

Výše provize realitní kanceláře
0 Kč s DPH
0 Kč bez DPH
Akce - Získejte jedinečnou
20% slevu na provizi !
Provize vč. DPH po akční slevě
- - - - - - - - -
0 Kč bez DPH

V ceně provize jsou veškeré služby zjistěte jaké

Novinky