Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Dejte nám nezávazný tip na Vašeho známého, který prodává či pronajímá nemovitost a ihned získejte odměnu. Vyplňte prosím údaje do tohoto formuláře a my budeme Váš tip ihned řešit. 

Vyplňte prosím Vaše celé jméno. Vyplňte prosím Vaší emailovou adresu. Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

Odesláním formuláře beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

 

 

Rozhlédněte se kolem sebe, každý zná někoho, kdo prodává nebo pronajímá nemovitost nebo to má v plánu. Dejte nám tip a získejte skvělou odměnu. Že peníze za tip nabízí kdejaká realitní kancelář?? Ano, ale pouze Realitní Scouti získávají své odměny bez ohledu na to, zdali obchod dopadne. Bohatě stačí, když nám doporučený klient nemovitost svěří ke zprostředkování. Vy získáte odměnu 5.000 Kč a zbytek je naše starost. Navíc, za každý tip získáváte body a za ty pak hodnotné dárky v soutěžích.

Jak to funguje? Navštivte naší facebookovou skupiny Realitní Scout pomocí žlutého tlačítka níže a jednoduše nám zanechte soukromou zprávu se základními údaji o nemovitosti a majiteli (prodej/pronájem, typ nemovitosti, adresa, kontaktní údaje na majitele). My Váš tip zaevidujeme, majitele zkontaktujeme a odepíšeme Vám, zda jsme nemovitost získali do nabídky. Pokud ano, okamžitě získáváte 5.000 Kč!

Tak neváhejte, rozhlédněte se a začněte vydělávat peníze ještě dnes, jednoduše, online a zcela bez závazků.

 

Nejčastější otázky a podmínky projektu Realitní Scout

Novinky