Novinky

Váš šestý smysl ve světě realit...

Rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu

Bez starostí a pouze
slušným nájemcům

Prověřené nemovitosti
po celé České republice

Byty, domy, komerční prostory od solidních majitelů

Byty Domy Rekreace Komerční Ostatní Pozemky

Typ nabídky

Druh bytu

Kraj

Cena nemovitosti

Zadat BEZPLATNĚ pronájem do nabídky

Můžete se i nadále ptát sami sebe: „Jak pronajmu byt?“ nebo „Jak pronajmu dům či chalupu?“. Můžete vylepovat letáčky, utrácet peníze za soukromou inzerci, a ztrácet čas se zbytečnými prohlídkami. Můžete stahovat pochybné vzory nájemních smluv z internetu a poté doufat, že vám nájemce bude platit včas a že vám z bytu neudělá pěstírnu konopí. Nebo si vážíte svého majetku i času a využijete služeb těch, kteří se pronajímaní bytů věnují každý den a mají prostředky i zkušenosti jak úspěšného pronájmu docílit.

 A proč se s pronájmem obrátit právě na nás?

  • 1

    Fotodokumentaci bytu nebo domku, efektivní inzerci, prohlídky bytu ve vámi zvoleném čase, platební morálku nájemce a další, zajistí naši zkušení obchodníci.

  • 2

    Přípravu striktní a především platné nájemní smlouvy přenecháte našim právníkům!

  • 3

    Předání nemovitosti, převedení energií bez vaší účasti a pomoc s daňovou problematikou…za to odpovídá naše administrativní oddělení.

Myslíte si, že to bude drahé! Nebude! Nebude vás to stát ani jednu korunu!

Nabízíme vám nyní jedinečnou možnost rychle najít solidního a především solventního nájemce pro váš byt v Praze, Kladně, Plzni, Klatovech, Domažlicích, Rokycanech, Kralovicích či Mariánských Lázních prostřednictvím naší kanceláře.

Nejdříve vyplňte níže informační formulář, obratem vás bude kontaktovat náš obchodník, který si doplní potřebné údaje a za cca hodinku se nabídka vašeho pronájmu objeví na více, než 60 realitních serverech včetně nejnavštěvovanějších realitních portálů, jakými jsou

 

    

                             

 

Nejčastější a nejtajemnější otázka našich klientů... Jak to asi dokážete?

V první řadě shromažďujeme požadavky od velkých, zpravidla zahraničních firem, které potřebují ve všech regionech ubytovat svůj střední management, jsou to stovky poptávek, neustále. Dále dlouhodobě spolupracujeme s některými nemocnicemi či soukromými školami. V druhé řadě umístíme váš byt na více než 60 serverů, na kterých navíc vaši nabídku budeme pravidelně aktualizovat, aby byla vždy vidět mezi prvními. Také máme denně optimalizovaný přístup do největších poptávkových databází. A tak dále a taky vám a konkurenci nemůžeme prozradit úplně všechno :-). 

Vše výše uvedené je pro pronajímatele zcela bezplatné a vyplněním formuláře se navíc k ničemu nezavazujete.

Pokud jsme vás přesvědčili, rádi se s vámi do toho pustíme. A pokud ne, nevadí, přijdete na to brzy sami.

Stovky pronajatých bytů, domů, domků, chalup a reference našich klientů hovoří za nás.

 

FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNÉ A BEZPLATNÉ ZADÁNÍ NABÍDKY

Telekomunikace

Vybavení

Prvky domu po rekonstrukci

MHD

Jako majitel si nepřejiPřiložit fotografie (povolené: jpg/jpeg, png): [?]


[Přeskočit navigaci]

Jsme dlouholetými řádnými členy

Realitní komora


Naše společnost a všichni pracovníci jsou pojištěni u České podnikatelské pojišťovny a.s., na odpovědnost za škody způsobené při výkonu realitní činnosti.

Novinky